Gizlilik İlkeleri

Üyelerimizin tarzona.com adresli sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili benzer hususlarda aşağıda kuralları belirtilen Gizlilik İlkeleri benimsenmiştir.

  • Sitemize kullanıcı tarafından girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, GUİ Bilişim Ltd. Şti. tarafından alınmıştır. Tarzona.com ürün satışı yapmadığı gibi sizden kredi kartı bilgisi, şifresi gibi bilgiler de talep etmeyecektir.
  • Üyelerimizin sitemize üyelik, ürün ekleme, fiyat ekleme, yorum ekleme gibi girdikleri bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmektedir. Ancak üyelerin posta adresleri ve kişisel bilgileri diğer internet kullanıcıarı tarafından görüntülenemez. Üyelerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü koşullarda ilgili kurumlara açıklanabilir.
  • Sitemize ürün eklemek suretiyle oluşturulan harici bağlantı verildiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sielere ait gizlilik ve güvenlik koşulları geçerli olacaktır. Sitemizden gerçekleştirilecek yönlendirilmelerle ulaşılan sitelerde o sitenin gizlilik ve güvenlik koşulları kapsamıyla oluşabilecek her türlü maddi-manevi zarar ve kayıplardan GUİ Bilişim Ltd. Şti. sorumlu değildir.
  • Tarzona.com, kullanıcının siteyi kullanımı hakkındaki bilgilere teknik iletişim dosyaları(cookies) kullanarak ulaşabilir. Teknik iletişim dosyaları site hakkında durum ve kullanıcı tercihlerini saklayarak sitenin kullanımını ve kullanıcılar için dinamik ve akıllı içerik oluşturmayı kolaylaştırır.
  • Sitemize sağlamış olduğunuz kullanıcı bilgileri sitedeki yenilikleride, etkinliklerden haberdar etmek, koleksiyonlarınızdaki ve ürünlerinizdeki hareketleri size bildirmek, önerileriniz doğrultusunda siteyi geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler ve site üzerinde yapılan işlemlerle ilgili istatistiki bilgi oluşturulmak amacıyla kullanıcı kimliği ifşa edilmeden veriler kullanılabilir. Ayrıca söz konusu bilgiler kullanıcılara hizmet vermek GUİ Bilişim Ltd. Şti. tarafından sağlanan hizmetleri sürdürmek, korumak amacıyla denetim, analiz ve yeni hizmet geliştirmek amacıyla kullanılabilir. GUİ Bilişim Ltd. Şti., kişisel bilgileri yasalar, kullanım koşulları ve bu gizlilik koşulları kapsamında gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, bilginin tamamının veya bir kısmının kamu alanına girmesi veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı taahhüt eder. Ancak bu kişisel bilgilerin sitenin kamuya açık alanlarında yayınlanarak diğer kullanıcı ve üçüncü şahıslara sunulması halinde GUİ Bilişim Ltd. Şti. yükümlü bulunmamaktadır.

Keşfedilecek daha çok tarz ve ürün var...

Keşfetmek için hemen kaydolun!